Kanały TV - Pakiet BOGATY


Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 172 kanałów w tym 106 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.


Kanały TV - Pakiet KORZYSTNY


Pakiet zawiera 138 najpopularniejszych kanałów w tym 80 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie ma możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.


Podstawowy


Podstawowy pakiet telewizji JAMBOX. Pakiet zawiera 82 kanałów w tym 41 w jakości HD. W tym pakiecie nie ma możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.


Kanały PREMIUM

Kanały TV - Tematyczne
Więcej Sportu Plus


Więcej Świata

PROMOCJE

Polecamy


Lokatorka
Rzekomy właściciel kamienicy rozpoczyna bezpardonową walkę, by pozbyć się lokatorów. Gdy jeden z nich tajemniczo znika, do akcji wkracza policja.
CANAL+ Premium HD
Sobota, 30.07 g. 21:00


Ghostbusters: Dziedzictwo
Kolejny rozdział oryginalnego uniwersum Ghostbusters.
HBO HD
Niedziela, 24.07 g. 20:10


Teściowie
Komedia o rodzinnych kłótniach, klasowych uprzedzeniach i naszej narodowej specjalności, czyli pielęgnowania w sobie zawiści do innych.
CANAL+ Premium HD
Sobota, 23.07 g. 21:00


Dom Gucci
Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.
HBO HD
Niedziela, 17.07 g. 20:10


Marzec 68'
Działająca na wielu płaszczyznach opowieść o tym jak idealizm młodych jest niszczony przez podziały tworzone przez polityków.
CANAL+ Premium HD
Sobota, 16.07 g. 21:00


Ridley Road
Młoda Å»ydówka, która pracuje jako fryzjerka, dołącza do grupy walczącej ze skrajną prawicą.
CANAL+ Premium HD
Piątek, 15.07 g. 21:00